בוודאי תרצו לדעת כיצד הכל התחיל

ובכן, הקריירה שלי כמאמנת התנהגותית נירולוגית התחילה ביום שבו מנהלת בית הספר היסודי של בני, אמרה לי בכעס: "את לא יודעת להיות אמא".  אולי הייתי צריכה להרגיש כעס, עצבים או עלבון, אבל באותו הרגע הרגשתי תחושת כישלון. כישלון כאמא, כמחנכת, כבת אדם…

כשהתאוששתי מהשיחה הבטחתי לעצמי הבטחה – לדאוג שלעולם לא ארגיש שוב את תחושת הכישלון הזו, וגם שאף הורה לא ירגיש את מה שהרגשתי.

חמושה בהבטחה הזו יצאתי לדרך חדשה – התחלתי ללמוד אימון במכון אדלר ובמשך שנתיים הייתי חברת סגל בבית הספר לאימון. כשהרגשתי שאני צריכה עוד תשובות, המשכתי ללמוד אימון התנהגותי קוגניטיבי – CBC. במקביל נחשפתי לאימון הנוירולוגי ולגמישות המופלאה של המוח האנושי להתמודד עם אתגרים רגשיים ואתגרים התנהגותיים.

11 שנים של לימודים, עשייה, בדיקה והתנסות הובילו אותי לפיתוח 'שיטת בית שקט ורגוע' המבוססת על אימון נוירולוגי לשינוי התנהגויות ותגובות. השיטה שכפלה את הצלחתי האישית עם בני, במאות בתים נוספים.

לאחר מעל ל-1600 שעות אימון התנהגותי ונוירולוגי לילדים ולמתבגרים, לאחר הנחיית עשרות קבוצות הורים, עבודה עם מורים ועם אנשי טיפול – אני יודעת שהשיטה להשגת בית שקט ורגוע בשישה שלבים, היא שיטה פשוטה ואפקטיבית מאד.

מה אני עושה?

 

אמא גאה לחייל ולמתבגרת (גאה ולפעמים גם מאותגרת (:) 

בעלת קליניקה פרטית לאימון התנהגותי נוירולוגי ילדים, מתבגרים ומשפחות. 

בונה תוכניות ליווי וסדנאות לילדים, מתבגרים, הורים, מטפלים, ואנשי חינוך. 

מנחה ותיקה ברשות למניעת סמים, אלכוהול ואלימות. 

מרצה בבתי ספר ילדים וצוותי חינוך. 

מרצה בארגונים וחברות ומעבירה סדנאות יום לבית שקט ורגוע. 

במעט הזמן הפנוי שנותר לי אני עוסקת בשיט (סקיפרית חדשה), מטפסת הרים, אוהבת לטייל כולל טרקים במקומות מוזרים בעולם, אוהבת מאוד לגלות מטעמים חדשים…  

אז במה אני יכולה לעזור לכם?

נורית לוי 

לכל הורה יש את הכוחות ואת היכולות לעזור לילדיו.

אין 'נכון' או 'לא נכון'.

יש 'מה עובד' או 'לא עובד' לנו כהורים עם הילדים הפרטיים שלנו.

נגן וידאו

לקוחות מספרים ש...

לקבלת מאמרים ועדכונים הירשמו לניוזלטר שלנו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן